Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Worki

Worki - niezbędne w każdym domu

Worki spełniają wiele funkcji i są wykorzystywane w wielu miejscach. Od mieszkań, firm po instytucje publiczne, fabryki i magazyny. Wszędzie są one niezbędne do utrzymania czystości i porządku, a także ułatwiają usuwanie zbędnych i niepotrzebnych materiałów budowlanych i odpadów. Wybór uzależniony jest jednak od tego, w jakim celu będą przez nas wykorzystywane. W naszej ofercie znaleźć można worki foliowe oraz tzw. tkane czyli polipropylenowe.

 

Nasza oferta worków

  • worki na śmieci są w szafce w każdym domu. Ich przeznaczenie to głównie składowanie odpadów w gospodarstwie domowym. Często użytkowane są także przy okazji remontów i prac budowlanych. Worki o pojemności 240 litrów nadają się do składowania ścinek styropianu podczas tynkowania elewacji a także do napełniania np. zgrabionych liści podczas jesiennych porządków.
  • worki na gruz ten rodzaj worków charakteryzuje się wyjątkową
    wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia i rozerwania. Służy do składowania gruzu i węgla, a także magazynowania ciężkich odpadów.
  • worki polipropylenowe wykorzystywane przy okazji przenoszenia materiałów sypkich, jak piach, żwir, ziarno czy też węgiel.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę ! 
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online  - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

worki przeciwpowodziowe, worki na piach, wałki malarskie

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ