Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Wałki malarskie

Malowanie ścian - łatwe i przyjemne

Zmiana koloru ścian lub ich odświeżenie związane jest często z długim remontem, podczas którego ściany pokrywane są nową farbą. W tym celu stosuje się wałki malarskie, które są alternatywą dla tradycyjnych pędzli. Pozwalają na pokrycie dużych powierzchni w krótkim czasie, a także na dokładne i równomierne położenie farby. W zależności od okoliczności i konieczności zastosowania wykorzystuje się różne rodzaje wałków, których właściwości i konstrukcja zostały przystosowane do specyfiki konkretnej czynności i powierzchni pokrywanej farbą. Dzięki takim możliwością wyboru wałków malarskich, malowanie ścian może być niezwykle łatwe, a przy tym przyjemne.

 

Wałki malarskie i ich rodzaje

Proponowane przez nas wałki malarskie to ceniony, polski produkt, przy wytwarzaniu którego koncentrujemy się na jakości materiału i precyzji wykonana najmniejszego szczegółu. Naszym klientom możemy zaproponować m.in.: wałki gąbkowe, wałki do farb emulsyjnych, wałki do elewacji, wałki do narożników, wałki ze zbiornikiem, wałki z mikrofibry i wiele innych. Wałki do malowania wykonane są metodą TERMOFUZJI dzięki której wałki nie rozrywają się i nie odwarstwiają od wewnętrznej tuby.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj wałka jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą wybranej kategorii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę ! 
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online  - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ