Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Taśmy klejące, samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne to znacząco duża część naszej oferty. Możemy zaproponować szeroki wybór taśm, m.in.: taśmy malarskie, elewacyjne inaczej taśmy tynkarskie, taśmy do pakowania i zabezpieczania towaru, taśmy izolacyjne, jak również taśmy łączeniowe do płyt karton-gips. W ofercie jest również taśma malarska niebieska dla wymagających malarzy. Szeroki wybór taśm dwustronnych pozwoli każdemu naszemu klientowi znaleźć produkt dobrany do własnych potrzeb. Każda z nich wyróżnia się swoistymi właściwościami, które powodują, że produkt jest w 100% przystosowany do funkcji jaką ma spełniać. Bogata oferta wysokojakościowych taśm samoprzylepnych, czyli każdy znajdzie tutaj to, czego potrzebuje.

 

Produkty w ofercie to m.in

 

Atrakcyjne hurtowe ceny

Jesteśmy hurtownią, która stara się dostosowywać swoją ofertę do potrzeb klienta, który poszukuje taśm samoprzylepnych wysokiej jakości, a przy tym za niską cenę. Posiadamy pełen asortyment produktów różnych producentów i w zróżnicowanych cenach. Taśmy samoprzylepne, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę ! 
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online  - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

wałki malarskie

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ