Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Rączki, kuwety, wiadra, kije

Odpowiednie przygotowanie do prac malarskich

Malowanie ścian i innych elementów wykończeniowych wbrew pozorom wymaga dobrego przygotowania szczególnie pod kątem odpowiedniego sprzętu. Oprócz dobrych pędzli malarskich i wałków malarskich potrzebujemy dobrego zabezpieczenia powierzchni, jak również akcesoriów, które również można zakupić w naszej hurtowni. Należą do nich rączki do wałków, kratki malarskie, kije teleskopowe i drewniane, a także kuwety malarskie i pojemniki budowlane. Nie bez znaczenia są również wiadra malarskie, wiadra budowlane czy wiadra glazurnicze. Wszystko to będzie nam potrzebne przy okazji malowania ścian w domu, firmie czy też na większych powierzchniach.

Rozsądny wybór

Zanim podejmujemy decyzję o zakupie narzędzi do malowania, zawsze bierzemy pod uwagę dwa aspekty: jakość i cenę, które powinny być adekwatne względem siebie i jednocześnie nas satysfakcjonować. Nasza hurtownia proponuje szeroki wybór rączek do wałków, wiader malarskich i kuwet w jakości wyróżniającej się na tle konkurencji.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

 Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub 
kupuj detalicznie w naszym sklepie online  - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ