Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Piły, nożyce, tarcze do cięcia

Precyzyjne cięcie

Niekiedy niewielki błąd może zadecydować o efekcie końcowych poszczególnych etapów prac remontowych i budowlanych. Każda czynność powinna być zatem wykonywana z niezwykłą dokładnością przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Osiągnięcie odpowiednich rozmiarów materiałów, jakie są nam potrzebne oraz ich kształtów jest możliwe dzięki wytrzymałym i solidnym tarczom do cięcia. Należy je wybierać pod kątem materiału, jaki poddajemy obróbce oraz celu, jaki chcemy osiągnąć.

Dopasuj do swoich potrzeb

Dysponujemy niezwykle mocnymi tarczami diamentowymi i równie wyróżniającymi się wysoką jakością tarczami do cięcia metalu, które przeznaczone są do współpracy ze szlifierkami kątowymi. Posiadamy również nożyce do blachy w trzech rodzajach: prawe, lewe i proste oraz otwornice w dwóch rozmiarach. W wyborze produktów do naszej hurtowni kierujemy się nowoczesnym podejściem do branży remontowo-budowlanej, dlatego staramy się, aby nie zabrakło w naszej ofercie najlepszych pod kątem jakości narzędzi do cięcia różnego rodzaju materiałów.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ