Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Pędzle malarskie

Pędzle mogą mieć różne przeznaczenie. Są takie, które wykorzystywane są do malowania ścian, czyli pędzle malarskie, wśród których znajdują się pędzle okrągłe, pędzle paskowe, pędzle angielskie czy też pędzle chlapacze. Oprócz tego w naszej hurtowni można zakupić tzw. pędzle smołowce, służące do nakładania rozgrzanej masy smołowej. Te i wiele innych pędzli oferujemy ze względu na rosnące zapotrzebowanie społeczeństwa na specjalistyczne narzędzia pracy, które mogłyby ułatwić im codzienne prace remontowe.

Wysoka jakość najlepszych materiałów

Pędzle malarskie można dostać praktycznie w każdym sklepie budowlanym. Nie jest jednak tajemnicą, że ich żywotność nie zawsze spełnia oczekiwania klienta i okazują się krótkotrwałą inwestycją. Postanowiliśmy się temu sprzeciwić, wybierając do naszej oferty takie pędzle, które pozwolą na ich wielokrotne wykorzystanie, np. pędzle super czy americano wykonane są z doskonale dobranych dwóch mieszanek włosia. Również rączki wszystkich naszych pędzli to wytrzymałe i solidne drewno lub tworzywo sztuczne.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj pędzli jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą wybranej kategorii.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę ! 
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online  - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ