Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Noże, miary, wyciskacze, szczotki druciane

Niezbędne akcesoria

Niekiedy małe przedmioty, z pozoru niepotrzebne na co dzień, mogą ułatwić zarówno prace remontowe, jak również codzienne życie. Tak jest w przypadku noży do cięcia z wysuwanym ostrzem. Przeznaczone są do cięcia kartonów, ale można je również wykorzystać przy pracach plastycznych czy cięcia grubszych kartek. Sprawdzą się także przy okazji wycinania różnego rodzaju, bardziej skomplikowanych kształtów.

W każdym domu, jak także w wyposażeniu każdej ekipy remontowej powinna znaleźć się miara. Proponujemy miary zwijane z blokadą oraz drewniane składane. Nie bez powodu w naszej ofercie znalazły się również szczotki druciane do rdzy, dzięki którym łatwiej jest usunąć trudne zabrudzenia.

Warto również jest przyjrzeć się ofercie wyciskaczy do silikonu, pistoletów do kleju i pistoletów do pianki montażowej. Te akcesoria szczególnie wykorzystywane są przy remontach zarówno wykonywanych samodzielnie, ale również przez profesjonalne firmy remontowe.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ