Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Narzędzia glazurnicze

Niezbędne w pracy glazurnika

Dobre narzędzie i wyposażenie jest gwarancją skuteczności i efektywności wykonywanej pracy. Narzędzia glazurnicze w naszej ofercie stanowią szeroki asortyment i dają możliwość wyboru takich narzędzi i akcesoriów, które są potrzebne przy mniej i bardziej wymagających pracach związanych z glazurowaniem. Poza podstawowymi narzędziami dysponujemy szeroką gamą innych produktów, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie zaawansowanych prac i tym samym zoptymalizować czas i koszty związane z pracami glazurniczymi.

Zróżnicowanie pod względem modeli i funkcjonalności

W celu stworzenia kompleksowej i dopasowanej do potrzeb naszych klientów oferty współpracujemy z renomowanymi producentami narzędzi glazurniczych, którzy dostarczają nam zarówno podstawowych, jak również pomocniczych przyrządów. W sprzedaży mamy m.in.: renowatory do fug, krzyżyki i kliny, gąbki glazurnicze, wycinarki do glazury i terakoty oraz uchwyty magnetyczne do płytek.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ