Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Artykuły ścierne

Szeroki wybór artykułów ściernych

Kompleksowo podchodząc do tworzenia oferty, zapewniamy naszym klientom wszelkiego rodzaju artykuły ścierne o szeroki zakresie wykorzystania. Doskonale i precyzyjnie wygładzają m.in.: gładzie gipsowe, a także inne nierówne nawierzchnie. Czynność ta stanowi nieodzowny etap wielu prac remontowych i budowlanych. Oznacza to, że dobrze dobrane narzędzie będzie procentować długotrwałym efektem i tym samym pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

W naszej ofercie dostępne są papiery ścierne, płótna ścierne, siatki ścierne, gąbki ścierne i krążki ścierne o różnym stopniu gradacji. Taki wybór pozwala na wybór zarówno odpowiedniego artykułu ściernego, jak również jego gradacji pod kątem specyfiki powierzchni, jak również naszych indywidualnych potrzeb i wymagań.

Szczególnie polecamy tak bardzo popularne w ostatnim czasie krążki ścierne z rzepem do tzw. „żyrafy" o średnicy 225mm oraz papier ścierny w rolce - biały przeznaczony do wygładzania powierzchni gładzi gipsowych.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ