Pobierz katalog
naszych produktów

Masz pytanie?

22 7544585

Rękawice, ubrania, okulary, maski, nakolanniki

W trosce o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Praca w trudnych warunkach w niektórych firmach i przy okazji wykonywania pewnych zawodów wymaga od pracowników szczególnej ostrożności, a od samej firmy zapewnienia swojej kadrze pracowniczej dogodnych warunków do wywiązywania się ze swoich obowiązków. Odpowiednie środki bezpieczeństwa mają nie tylko zagwarantować pracownikom ochronę ich zdrowia, ale również zwiększyć efektywność ich pracy. Artykuły BHP stanowią bardzo ważną część naszej oferty, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dokonując ich wyboru, jednocześnie troszczymy się o bezpieczną pracę wielu firm, fabryk i magazynów.

Kompleksowe wyposażenie

W naszej hurtowni można dokonać zakupu zarówno rękawic roboczych, nitrylowych i budowlanych, jak również okularów ochronnych, ubrań malarskich i masek przeciwpyłowych oraz nakolanników ochronnych. Dzięki temu każda firma może kompleksowo zadbać o wyposażenie swojego zespołu w profesjonalne artykuły BHP, które zminimalizują ryzyko wystąpienia wypadków i uszkodzeń ciała.

 

Oferta - sprawdź nasz asortyment

"Kliknij" - wybierz rodzaj kategorii jaki Cię interesuje, zapoznaj się z pełną ofertą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej hurtowni. Gwarantujemy atrakcyjne hurtowe ceny oraz dogodne warunki realizacji zleceń.

Sprawdź naszą ofertę !
dowiedz się jakie ceny w hurcie możemy Ci zaoferować
lub kupuj detalicznie w naszym sklepie online - zapraszamy.

taśmy, folie, narzedzia malarskie, budowlane

 

Taśmy pakowe z nadrukiem

 

folie malarskie

 

materiały ścierne, papier ścierny, Indasa

Wykonanie: Usługi Informatyczne

MENU OFERTA KATALOG ZADZWOŃ